Bombers 14 :  42 Eagles Dockers 44 : 33 Double Blues
Eagles 26 : 43 Giants Dogs 29 : 55 Double Blues

Hawks 14 : 64 Dockers Giants 52 : 29 Double Blues

Finale:

Dockers 33 : 42 Giants

GRAZ, 2. CEAFL turnir

Turnir je trebao početi s planiranih 8 momčadi, no zbog ozljeda i nedostatka raspoloživih igrača na drugom CEAFL turniru sudjelovalo je pet ekipa; Styrian DownUnderDogs, Sesvete Double Blues i VG Bombers u punim sastavima, Zapruđe Giants sa samo 7 igrača te kombinirana momčad s igračima iz Prague Dragonsa, Zagreb Hawksa i Zagreb Dockersa.

Kako su Giantski imali samo sedam igrača imali su hendikep od 18 poena u svakoj utakmici. Sve utakmice protiv Giantsa dakle, igrale su se 7 na 7.

ladder

Prvo polufinale igralo se između Dogsa i Bombersa te je završilo uvjerljivom pobjedom Dogsa, pošto su Bombersi imali brojne ozljede i unatoč hendikepu nisu se uspjeli približiti domaćinima.

Drugo polufinale je bio apsolutni triler između Giantsa i Double Bluesa iz kojeg su sretniji ipak izašli Giantsi pobjedom u posljednjim minutama utakmice.

Veliko finale igralo se 7 na 7 između Styrian DownUnderDogsa i Zapruđe Giantsa. Giantsi su počeli s hendikepom od 18 poena a na poluvrijeme su otišli s prednošću 19-18. Iako su Dogsi pokazali hrabru igru i gotovo se približili Giantsima sredinom drugog dijela, pokazalo se da im fali iskustva te su gosti iz Zagreba Giantsi slavili s 8 poena prednosti.

2. turnir – izvor: AFL Europe